Alüminyum Hurdası Fiyatları 

Alüminyum Hurdası Fiyatları 

Alüminyum piyasada çeşitli cinslerde bulunabilmektedir. Bu durum da hurda halinin fiyat değişimleri demektir. Fiyatlardaki bu değişiklikler aslında alüminyumun farklı saflıklarda yapılmasından kaynaklı olabilmektedir. Alüminyum boyalı ya da boyasız olarak kullanılır ki bu durum fiyatlarda farklılık oluşumudur. Alüminyumun piyasadan toplanış şekli, işlenme hali, saflık derecesi önemlilik paylarıdır. Hurda alüminyum konusundaki profesyonel alımlarımız tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir hızlılıkta ilerler. 

Alüminyum Hurdası Fiyatları 

Alüminyum hurda fiyatları gün içerisinde belli aralıklarla değişimler yaşar. Alüminyumun çeşidi, eldeki miktar belirleyici olan niteliklerdir. Alüminyum hurdalarınız için en güncel hurda fiyatlarını bizden takip edebilirsiniz. Alüminyum birçok alaşımı olan bir metaldir bu da hurdasında yüzdesel anlamda oran payının önemini gösterir. Bu oran  payı da fiyata etki eder. Dolayısıyla her alüminyum aynı değildir. 

  • Döviz kurları hurda fiyatlarına etki eder.

Alüminyum hurda fiyatlarında döviz kuru dalgalanmalarında ki  hareketlilik gibi düşüş ya da yükselişler yaşanır. Bu sebeple döviz kurundaki her hareketlilik hurda fiyatlarına etki eder.

  • Hammaddenin üretimi ya da piyasada bulunma oranı etki eder.

Hammaddenin üretimi ya da alüminyumun tedarik kısmında sorunlar yaşandığında metal piyasası dolayısıyla hurda piyasası etkilenir.

Alüminyum hurda alımlarımı çeşitlerine istinaden belirlenen fiyat çizelgesinde her zaman en kaliteli ve profesyonel yaklaşımı gösteririz. Değerlendirmelerimiz döviz kuru ve beraberinde piyasadaki şekillenmesi ile ilişkilidir. Mevcut piyasaya göre her zaman fiyatlarımız bir üst kademededir. Hurdalarınızı ekiplerimiz yerinde kontrol eder, fiyatı belirler. Hurdanın oranı varsa yıpranma oranını, kalitesi hakkında bilgisini verir. Ve güvenli alışverişiniz gerçekleşir. Hurda fiyatlarındaki değişiklikler için bizimle irtibat kurup bilgi almanız yeterlidir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Tokat, Kayseri, Amasya, Nevşehir, Elazığ, Yozgati Çorum, Samsun, Kocaeli, Balıkesir, Yalova, Çanakkale, Bilecik, Eskişehir, Konya ve diğer tüm illerden alüminyum hurdası fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Formu

Size geri dönüş sağlayabilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak giriniz

Hurda Hurdacı İletişim
Hurda Hurdacı WhatsApp