Hurdacı

Hurdacı

Hurdacı arıyorsanız, Hurda Hurdacı firması sizlerin hizmetindedir. En yakın hurdacı firması olarak İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesinde hurdacılık hizmeti vermektedir. Sitemizden bizimle iletişime geçebilir ve hurdalarınızı satabilirsiniz. Ödemesini peşin nakit alabilirsiniz.

Firmamız Hurda Hurdacı, hurda alımı alanında hizmet vermektedir. Başta metal hurdaları olmak üzere tüm hurda çeşitleri tarafımızca değerlendirilmektedir. Alınan hurdalar geri dönüşüme kazandırılır. Tekrar hammadde haline getirilip siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulur. Hammadde ihtiyacı olan tüm sanayiler bundan yararlanırlar.

Hurdacı

Metal hurdaları plastik ve kâğıt hurdasına göre maddi olarak daha değerlidir. Ancak plastik ve kâğıt hurdaları da doğayı korumak adına önem taşır. Hurdalar doğaya atıldığında her alana zarar verirler. Özellikle plastikler doğada yüzyıllarca kaybolmazlar ve toprak için büyük zarar oluşturur. Bunun engellenmesi gerekir. Bunun da tek yolu plastik hurdalarını hurdacı aracılığıyla değerlendirmektir. Bu alanda firmamız Hurda Hurdacı sizlerin hizmetindedir. Bizimle iletişime geçerek hem metal hurdalarınızı hem de plastik ve kâğıt hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. 

En Yakın Hurdacı Firması

Hurda hurdacı her zaman sizlere en yakın hurdacı olarak hizmet verir. Neden derseniz, hurda araçlarımız her bölgede faaliyet göstermektedirler. Bu nedenle de bizimle iletişim kurduğunuzda en kısa sürede size en yakın hurda aracımız adresinize gelecek ve hurdalarınızı teslim alacaktır. Bu hurdaların bedeli de nakit olarak size ödenecektir.

Personellerimizin hepsi uzman hurdacılardır. Hurda türleriniz ayırt edebilir ve buna göre fiyatlandırma yapabilirler. Bunun önemi büyüktür. Zira bazı hurdaların kilogram değeri 2 TL iken bazıları 20 TL’dir. Bunun ayırt edilememesi ya hurdacıya ya da hurdasını satan vatandaşa zarar verir. Hurdalarınızı gönül rahatlığıyla Hurda Hurdacı firması aracılığıyla değerlendirebileceğinizi unutmayınız. 

Hurdacı Geri Dönüşüm

Tarafımızca alınan tüm hurdalarınız geri dönüşüme kazandırılır. Gelişmiş son teknoloji geri dönüşüm cihazlarımız ile topladığımız hurdalar ayrıştırılır ve hammadde haline getirilir. Bu şekilde ihtiyaç duyan tüm sanayilere kaynak oluşturulur. 

Geri dönüşüm ülke ekonomisine büyük katkı sağlar. Her yıl milyonlarca dolar para sadece metal hammadde ithalatına harcanmaktadır. Bu da ülke ekonomisi için büyük zarardır. Bunu engellemenin iki yolu vardır. Ya ülkede metal madenleri keşfedilmeli ya da eldeki metalleri doğru kullanılmalıdır. Yeni madenler zor ve uğraşılı bir yoldur. Ancak eldekileri kullanmak oldukça iyi ve kolay bir alternatiftir. Bu alanda her bireye hurdalarını satmak konusunda görev düşmekte ve hurdacılara da tüm bu hurdaları teslim alıp geri dönüşüme kazandırmak için görev düşmektedir.

Hurdalarınızı sattığınızda bunun karşılığında hurda türüne göre bir gelir elde edebileceğinizi unutmayınız. Özellikle bakır ve alüminyum hurdaları yüksek fiyatlı olup oldukça iyi bit kazanç sağlayabilirler.

Metal Hurdalar Alımı

Tüm metal hurdaları tarafımızca alınıp geri dönüşüme kazandırılır. Metal türleri oldukça çeşitlidir. Başlıca metal türleri demir, bakır, alüminyum, çelik, nikel, motor, radyatör, elektrikli havlupan, alüminyum petek, kombi, klima, çinko, kablo, pirinç hurdaları vardır. Her birinin fiyatı ayrıdır. Verdiğimiz hizmet şu şekilde sıralanabilir;

 • Bakır hurdası alımı,
 • Demir hurdası alımı,
 • Alüminyum hurdası alımı, 
 • Çelik hurdası alımı, 
 • Nikel hurdası alımı, 
 • Çinko hurdası alımı, 
 • Kablo hurdası alımı, 
 • Pirinç hurdası alımı şeklindedir.
 • Bakır hurdası fiyatları,
 • Sarı hurdası fiyatları,
 • Soyma bakır fiyatları,

Bu hurdalardan bazıları birbirine benzemektedir. Sarı hurdası pirinç hurdası ve bakır hurdası birbirine benzemektedir. Bununla beraber nikel hurdası ile çelik hurdası da benzemektedirler. Bunların ayırt edilmesi için hurdacının uzman olması gereklidir. Hurda hurdacı firması tamamı uzman olan personellerle çalışmaktadır.

Hurda Fiyatları 

Hurda fiyatlarını öğrenmek için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Bilmeniz gereken şey hurda fiyatlarının da sürekli değişim içerisinde olduğudur. Haftadan haftaya fiyatlar değişiklik gösterir. Döviz kurları değişimi, metal hammadde arz talep dengesi bu fiyatları etkilemektedir. Bu nedenle yapılması gereken şey bizimle iletişime geçerek hurda fiyatlarını net olarak öğrenmektir. Firmamız Hurda Hurdacı metal borsasını yakından takip etmekte olup hurda fiyatlarını günlük olarak güncellemektedir. Sitemizin iletişim bölümünde yer alan iletişim kanallarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurdacı Telefon Numarası

Firmamız Hurda Hurdacı ile iletişime geçmek istiyorsanız sitemizde kayıtlı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefonlarımız 7 gün 24 saat açık olup her aramanız cevaplandırılır. Mesaj uygulamalarıyla iletişime geçebileceğiniz gibi sitemizin iletişim bölümündeki formu doldurarak da iletişime geçebilirsiniz. Hurda hurdacı firması her daim hizmetinizde olup tüm hurdalarınızı değerinde alır.

Güncel Hurda Fiyatları   

Soyma bakır                                       175 TL-kg

Kırkamba bakır                                  145 TL-kg

Antikıron kablo                                  105 TL-kg

Karışık kablo                                      65 TL-kg

Sarı(pirinç)                                        95 TL-kg

Kırkambar sarı                                  75 TL-kg

Alimünyum                                       45 TL-kg

Karışık alimünyum                           40 TL-kg

304 Krom                                          35 TL-kg

316 Krom                                          63 TL-kg

Demir                                                 8 TL- kg

Hurda Alımı

Ücretsiz keşif elemanları ile 7/24 hizmet vermekteyiz en güncel ve doğru fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye genelinde hurda alımlarımız son hızıyla devam etmektedir bayilerimiz. İstanbul-Kocaeli-Tokat olmakla birlikte 4 adat şubemiz bulunmaktadır tonajlı malzemelerde tüm Türkiye genelinde araç gönderme imkanlarımız sunmaktayız.

GALERİ
Hurda Hurdacı İletişim
Hurda Hurdacı WhatsApp