Gazete Hurdası Alan Hurdacı

Gazete Hurdası Alımı

Gazete hurdası alımı, özellikle kağıtların geri dönüşüme kazandırılması ve çevrenin korunması için son derece önemli bir hizmet koludur. Dolayısıyla da firmamız, bu konuda hassas bir bilince sahip olarak sizlere profesyonel düzeyde ve adaletli ticaret anlayışı ile hizmet vermektedir.

Kağıt gazetelerinizi kilo bazında hesaplayarak sizden hurda olarak alarak karşılığında sizlere adaletli bir şekilde hesaplayarak ödemesini yapmaktayız. Böylece sizler de hem kenarda bekleyen gazeteleriniz yer kaplamamakla birlikte aynı zamanda gazete hurdalarınızın nakde çevirmiş hem de çevreye fayda sağlamış olacaksınız. 

Kullanılmış Hurda Gazete Fiyatı 

Kullanılmış ve artık hiçbir işinize yaramayan gazetelerinizin evinizde yer kaplamasını istemiyorsanız çöpe atmadan firmamız ile iletişime geçerek bizlere satabilirsiniz. Kullanılmış gazetelerinizin hurda fiyatları, kilogram fiyatı üzerinden hesaplanır. 

Kilo bazında gazete hurda fiyatları farklılık göstermektedir. Bu konuda son derece adaletli olan firma personellerimiz, gazete hurdalarınızı kapınızdan teslim alırken yanınızda tartar ve hesaplamasını yapar. Sonrasında ise nakit olarak ödemesini sizlere hakkıyla yaparak hurdalarınızı sizden teslim alır. Böylece gazetelerinizi paraya çevirirken aynı zamanda geri dönüşüme de büyük oranda katkı sağlayabilirsiniz. 

İletişim Formu

Size geri dönüş sağlayabilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak giriniz

Hurda Hurdacı İletişim
Hurda Hurdacı WhatsApp