Karton Hurdası

Karton Hurdası Alımı

Karton hurdası alımı yapan firmamız, tüm karton hurdalarınızı değerinde alarak bu hurdaları geri dönüşüme kazandıran bilinçli ve profesyonel bir firmadır. Günümüzde karton kullanımı neredeyse hayatımızın her alanında mevcuttur. Dolayısıyla da bu alanda yoğun bir kullanım oranı olduğundan hurda da oldukça fazla çıkmaktadır. 

Kullandığımız karton koli, bardak ve benzeri gibi atıkları çöpe atmak yerine firmamız ile iletişime geçerek hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırırken aynı zamanda paraya çevirerek kazanç da elde edebilirsiniz. 

Karton Hurda Fiyatı Ne Kadar?

Karton hurdası alımı fiyatları hurdanızın tonajına, türüne ve özelliklerine göre belirlenen fiyatlardır. Bu nedenle de net bir fiyat teklifi alabilmeniz için ilk olarak personellerimizin hurdalarınızı görmesi ve incelemesi gerekir. İnceleme sonrasında karton hurdalarınız sizin gözünüzün önünde tartılarak hesaplanır ve size fiyat teklifi sunulur. 

Teklifimizi kabul ettiğiniz takdirde personellerimiz siz yorulmadan tüm hurdalarınızı araçlarımıza taşırken aynı zamanda teslim sırasında ödemenizi de nakit olarak ve değerinden kesinti yapmadan sizlere yapmaktadır. Sizler de hemen bizimle iletişime geçerek karton hurdalarınızı değerinde paraya çevirebilirsiniz. 

İletişim Formu

Size geri dönüş sağlayabilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak giriniz

Hurda Hurdacı İletişim
Hurda Hurdacı WhatsApp