Kitap Hurdası Alan Hurdacı

Hurda Kitap Alımı

Hurda kitap alımı yapan firmamız, tüm okul dergi ve kitaplarını değerinden sizlerden alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Geri dönüşümün büyük önem taşıdığı günümüzde son derece hassas bir bilince sahip olan bir hurda firması olarak kullanmadığınız ya da eskimiş olan kitaplarınızı kapınıza kadar gelerek değerinde satın almaktayız. 

Ormanların korunması ve sera gazı etkisinin azalması için bilinçli çalışmalar yapan bir firma olarak sizi yormadan kapınıza kadar gelerek kitap hurdalarınızı almaktayız. Eğer toplu alım yapmamızı istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece tüm kitap hurdalarınızı yerinde toplu alım yaparken aynı zamanda teslimat sırasında ödemesini de yapmaktayız. 

Hurda Kitap Fiyatları 

Hurda kitap alımı sırasında hurda kitaplarınızın fiyatları kağıt kalitesine ve renk farklılığına göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle de örneğin renklerin ağırlıklı olduğu kitaplara göre renksiz kitapların hurda fiyatları bir tık daha yüksek olmaktadır. 

Hurda alımı sırasında tüm kitaplarınız sizin yanınızda incelenir ve ücretleri hesaplanır. Fiyat belirlendikten sonra anında personellerimiz nakit olarak ödemenizi yaptıktan sonra hurdaların yükleme işlemini gerçekleştirir. 

İletişim Formu

Size geri dönüş sağlayabilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak giriniz

Hurda Hurdacı İletişim
Hurda Hurdacı WhatsApp